Author: n***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s very nice same as picture and beautiful
顏色: 星岩黑
Price: HK$724.00
6.88吋護眼大螢幕 120Hz高刷 150%大喇叭 4GB+64GB 星岩黑
| Color | Green |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Redmi |
| Model | Xiaomi Poco C75 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5160mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G81-Ultra |
| SKU | sw25063023778270291 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 2158276 people said the quality is very good!
Author: n***8
Date:
Review: It’s very nice same as picture and beautiful
顏色: 星岩黑
Author: s***2
Date:
Review: its nice mob i love it working nice li better
顏色: 星岩黑
Author: s***5
Date:
Review: very good mobile i loveddd
顏色: 星岩黑
Author: f***s
Date:
Review: very useful and nice☺️
顏色: 碧波綠
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.